.::. Firma Profili .::.

 

METE SONDAJ; Derin kuyu sondaj Sondaj işletmeciliği alanında faaliyet göstermektedir.

Türkiye'de değişik yörelerde tarımsal kulanım ve içme suyuna yönelik sondaj yaparak özelikle Marmara Bölgesinde faaliyetlerine başlayan firmamız yüzlerce su kuyusu açmıştır.

Her yıl artan talepleri karşılamak ihtiyacı duyan firmamız kuruluşundan bu güne kadar teknik uzman kadrosu, sondaj ekip ve ekipmanları gelişen teknoloji ile eş güdümlü olarak geliştirmeye devam etmektedir.

Su sondaj işi ve su arama faaliyetlerimizde kazandığımız tecrübeyle sizlere en hızlı, çabuk ve ekonomik yoldan suyla buluşturma işi firmamızın öncelikli görevidir. Firma olarak; değişik sektörlerde çalışan firma, şahıs, kurum, kuruluş ve iş adamlarımıza başarıyla hizmet vermekteyiz.

Ana faaliyet alanlarımız tarımsal sulama amaçlı su sondajları, içme suyu amaçlı su sondajları inşaat, madencilik ve endüstri sektörü su sondajlarıdır.

Tecrübe ve titizlik gerektiren derin kuyuların kazılmasında, teçhizinde ve tesbitinde firmamızın tecrübesine, teknik birikimine, ekibine ve makine parkına güvenebilirsiniz. Yapılacak etüt çalışmalarıyla sondaj çalışmalarına yön vermekte ve müşterilerini her kademede bilgilendirmektedir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, politikasını gerçek hizmet, zaman ve en iyi sonuç olarak belirlemiştir. Yurdumuzun yeraltı kaynaklarının en ekonomik şekilde değerlendirilmesine katkıda bulunduğumuz için mutluyuz.

METE SONDAJ;

Su Sondaj İşletmeciliği olarak; Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile sektördeki faaliyetine devam etmektedir. Sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.